آب بندی نمای ساختمان در لاهیجان,آب بندی,آببندی,آبندی,آب بندی نما,آبندی نما,آببندی نما,آب بندی نمای ساختمان,آب بندی نمای برج

آب بندی نمای ساختمان در لاهیجان

  • سه شنبه 15 مرداد 1398
  • 30 نفر

آب بندی نمای ساختمان یعنی اینکه آب نتواند به ساختمان شما نفوذ پیدا کند . اگر به هر دلیلی آب به داخل ساختمان شما نفوذ کند یعنی آب بندی آن از بین رفته است . از بین رفتن آب بندی نمای ساختمان مشکلاتی را به همراه دارد . ورود آب به ساختمان باعث می شود دیوار های داخلی خیس شوند و این امر باعث باد کردن و در نهایت ریختن گچ دیوار ها می شود .

آب بندی نمای ساختمان در لاهیجان

آب بندی نمای ساختمان یکی از مهم ترین مسائلی است که در هنگام ساختن ساختمان باید رعایت شود . بعضی از سازند ه ها این موضوع را در هنگام ساخت سازه رعایت نمی کنند . به همین دلیل در آیندهه برای ساکنان آن ساختمان مشکلاتی به وجود می آید .

مشکلات ناشی از عدم آب بندی نمای ساختمان

آب بندی نمای ساختمان یعنی اینکه آب نتواند به ساختمان شما نفوذ پیدا کند . اگر به هر دلیلی آب به داخل ساختمان شما نفوذ کند یعنی آب بندی آن از بین رفته است .

از بین رفتن آب بندی نمای ساختمان مشکلاتی را به همراه دارد . ورود آب به ساختمان باعث می شود دیوار های داخلی خیس شوند و این امر باعث باد کردن و در نهایت ریختن گچ دیوار ها می شود .

همچنین اگر دیوار های داخلی شما کاغذ دیواری باشد ، کاغذ دیواری های آن بلند می شود و رنگ آن زرد می شود .

در نما های شیشه ای و کامپوزیت آب باران به صورت مستقیم وارد ساختمان می شود .

برای جلوگیری از این مشکلات باید دیوار ها و درب و پنجره های ساختمان را آب بندی کرد .

این کار از طریق عایق کاری و آبگریز کردن نمای ساختمان انجام می شود .

آب بندی نمای کامپوزیت در لاهیجان

معمولا آب بندی نمای کامپوزیت زمانی از بین می رود که لاستیک های آب بندی آن ها از بین می روند یا خراب می شوند .

برای آب بندی درزهای نمای کامپوزیت از چسب پلی یورتان که مقاومت بالایی در برابر رطوبت و uv آفتاب دارد ، استفاده می شود  .

برای انجام این کار ابتدا لاستیک های آب بندی که خاصیت خود را از دست داده اند را بر میداریم . سپس جای آن ها را تمیز می کنیم و چسب کاری را انجام می دهیم .

قبل از انجام این کار باید لبه های نمای کامپوزیت را با چسب کاغذی بپوشانید . زیرا در صورت برخورد چسب با نما ، پاک کردن آن دشوار است .

در مرحله ی آخر هم لاستیک های سالم را جایگذاری می کنیم تا آب بندی نمای ساختمان کامل شود .

آب بندی نمای شیشه ای در لاهیجان

آب بندی نمای شیشه ای نیز همانند آب بندی نمای کامپوزیت است . به این صورت که ابتدا درز های نما را تمیز می کنیم . سپس به وسیله ی چسب نما را آب بندی می کنیم .

برای آب بندی نمای شیشه ای باید دقت بیشتری نسبت به نمای کامپوزیت به خرج داد .

ویژگی های آب بندی کردن نمای ساختمان

  • جلوگیری از نفوذ آب باران و برف
  • جلوگیری از ورود هوای گرم در تابستان و هوای سرد در زمستان
  • جلوگیری از شوره زدگی در نما
  • جلوگیری از آلودگی نما

آبگریز کردن نما توسط فناوری نانو ( نانو نمای ساختمان )  پوششی آبگریز روی سطح مصالح ایجاد می کند که باعث زیبایی هرچه بیشتر ظاهر ساختمان و همچنین مقاومت در برابر آب و هوا، میکروب ها و قارچ ها کپک و جلبک و در عین حال امکان تنفس مصالح  می شود. پوشش نانو از جذب عمقی آلودگی های مختلف توسط انواع نما رفته همچون سنگ ، سیمان، آجر، شیشه، چوب، سرامیک و غیره جلوگیری می کند و خاصیت آسان تمیز شدن هم به تمام سطوح می دهد. محافظت در برابر اشعه UV خورشید، عدم ایجاد پوسته و مقاومت در برابر باران های اسیدی هم از ویژگی های نانو کردن سطح نما می باشد.

نماشویی استوارپور با استفاده از کادری مجرب و آموزش دیده آماده اجرای پروژه های نماشویی ساختمان و آب بندی نمای ساختمان است .

نماشویی استوارپور نماشویی ساختمان در کرج ، نماشویی در تهران ، نماشویی ساختمان در قزوین ، نماشویی ساختمان در آمل  را انجام می دهد .

یکی از چسب هایی که این تیم برای آب بندی نمای ساختمان استفاده می کند چسب Z90 است . چسب z90 یکی از چسب های ضد آب سازی است که معمولا برای ساختمان هایی با سنگ نمای تراورتن استفاده می شود. این چسب با مواد دیگری ترکیب می شود و با قلم مخصوص بین بند کشی ها زده می شود تا روزنه ها و سوراخ های آن ها پر شود و دیگر آب به داخل آن ها نفوذ نکند .

چسب های دیگری نیز هستند که می توان از آن ها برای آب بندی نمای ساختمان با چسب های ترکیبی استفاده کرد . مانند : چسب بتن ، چسب کاشی ، چسب آنتیک .

چسب های نام برده شده به تنهایی کاربرد خاصی ندارند و باید با مواد مقاوم  کننده ترکیب شوند .

برای اطلاع از قیمت نماشویی ساختمان با شماره تلفن 09909086990 تماس بگیرید .

همچنین نصب توری نورگیر برای ساختمان ها نیز توسط تیم استوارپور انجام می شود .