نما

کفشویی با واترجت ۳فاز

در این مقاله در مورد شست و شوی انوع سطح ها صحبت میکنیم.در گذشته کف شویی توسط فرچه و کف ساب و … که روش های قدیمی و پر اشتباه از دید های مختلف بودند استفاده میشد ، اما امروز با پیشرفت تکنولوژی و اختراع دستگاه های مدرن روشی جدید سریع و با کیفیت با نام کفشویی با واتر جت ۳فاز ایجاد شده است.تیم تخصصی نماشویی با دستگاه های مخصوص (واترجت) از نوع سه فاز که قدرت بیشتری نسب به واتر جت های دیزلی دارد خدماتی همچون شست شوی کف ها از هر جنسی و شستشوی نما ها ارائه میکند.

شما میتوانید خدمات نما و کف را به ما بسپارید.شرکت یکتا راپل قدیمی ترین شرکت در کرج و ایران

۰۹۹۰۹۰۸۶۹۹۰ مرتضی استوار پور

کفشویی چیست ؟

به شست شوی سنگفرش با استفاده از فرچه مخصوص و دستگاه کفسابی ، کفشویی می گویند،که تفاوت های زیادی با کفسابی دارد که در ادامه ذکر خواهیم کرد.اما امروزه از دستگاه های واترجت جهت انجام اینکار استفاده میکنند.

فرچه ای که به دستگاه کفسابی متصل میشود دارای ساختار خاصی است که تمامی چرک ها و کثیفی های سنگ را از بین میبرد و باعث میشود تا کیفیت متعادلی بر روی سنگ ایجاد شود.در کفشویی با فرچه و …مشاهده شده که رفع عیوب به طور کامل انجام نشده است.اما با استفاده از واتر جت تمامی امور مورد رضایت کاربران بوده و به بهترین کیفیت کار انجام شده است.

شستشو با واتر جت

شستشو با واترجت یکی از کاربردی ترین خدمات نظافت می باشد که بسیاری از مجموعه ها نیاز به این نوع خدمات نظافتی دارند.

کیفیت بالاتر

کیفیت لایه برداری انجام شده با دستگاه واترجت  در مقایسه با دیگر روش ها بسیار بالاتر بوده و سطوح صاف تری ایجاد می نماید. هر چه سطوح زیرین صاف تر و صیقلی تر باشند، کیفیت پوشش ایجاد شده بر روی آنها نیز بالاتر بوده و پوشش ایجاد شده از دوام و ماندگاری بالاتری برخوردار می باشد. در نتیجه برای داشتن پوشش مناسب تر و با کیفیت تر،‌ استفاده از سند بلاست همراه با کارواش صنعتی نتیجه مطلوب تری حاصل می نماید.

سازگاری واترجت با محیط

استفاده از آب در دستگاه واترجت  مانع از انتشار گرد و غبار و ذرات آلوده در محیط اطراف می شود. به عبارت دیگر، آب گرد و غبار را مهار نموده و در نتیجه نظافت محیط پس از انجام عملیات بسیار آسان تر می شود. عدم انتشار ذرات گرد و غبار در محیط،‌ موجب سازگاری بالای این روش با محیط زیست شده و برای افراد حاضر در محیط هیچ گونه مزاحمتی ایجاد نمی نماید. با توجه به مزایای حضور آب در محیط،‌ به راحتی می توان از ذرات ساینده ارزان قیمت استفاده نمود که همین امر موجب کاهش قابل ملاحظه در هزینه ها می گردد. علاوه بر این، ‌به واسطه حضور آب پر فشار در عملیات،‌ حجم ماده ساینده کاهش یافته و در نتیجه کاهش در هزینه ها را نیز در پی دارد.

یکتا راپل شرکتی است در راستای انجام کلیه امور نما با طناب اعم از تعمیرات ، پیچ و رولپلاک و شستشو با واتر جت همچنین کفشویی با واترجت ۳فاز در هر نقطه از ایران پهناور آماده ارائه خدمات به شما عزیزان میباشد.

مرتضوی استوارپور

۰۹۹۰۹۰۸۶۹۹۰

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *