توسط mortezanama / کار در ارتفاع / 0 نظر

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در کرج

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در کرج

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در کرج بدون استفاده از داربست و با استفاده از طناب یکی از خدماتی است که شرکت شرکت نماشویی استوار پور برای محکم سازی و مقاوم سازی سنگ های نما ارائه می دهد.

این کار به دلیل جلوگیری از سقوط  سنگ و خطرات ناگوار انجام می شود. این کار توسط افراد ماهر انجام می شود چرا که برای این کار نیاز به افراد ماهر و با تجربه می باشد.

کار در ارتفاع با طناب( راپل کاری ) و با استفاده درست از ابزارآلات استاندارد و به روز و اجرای صحیح کار توسط افراد ماهر و با تجربه ، دارای ایمنی و کیفیت و استاندارد بسیار بالایی می باشد. استفاده از طناب زمان کم تری لازم دارد . علاوه بر این استفاده از طناب نیاز به فضای زیادی برای نصب ندارد و مانع از عبور و مرور نمی شود و مشکلی در تردد ایجاد نخواهد کرد و خطر واژگونی را به دنبال ندارد. در هنگام بادهای شدید به پایین پرت نمی شود. ایمنی بیشتری دارد. ایمنی ای که در طناب وجود دارد در داربست نیست. دقت و کیفیت کار در استفاده از طناب بالا می باشد. تمامی این موارد توسط تیم نماشویی استوارپور رعایت می شود .

پیچ و رولپلاک انواع سنگ های نما در کرج

پیچ و رولپلاک نمای سرامیکی

به علت اینکه سرامیک ارزان و سبک می باشد و نصب آن آسان است مورد توجه سازندگان ساختمان قرار گرفته است. گاهی اوقات دیده شده است که در نمای ساختمان از سرامیک استفاده می شود. دلایل جدا شدن سرامیک از نمای ساختمان شامل زیرکاری نامناسب ، شکننده بودن سرامیک و نفوذ آن به داخل آن می باشد. دریل کاری بر روی سرامیک ممکن است باعث شود تا سرامیک به صورت کامل خورد شود.

پیچ و رولپلاک سنگ نمای گرانیتی

سنگ گرانیت از نظر چگالی دارای وزن بیشتری می باشد و از سنگین ترین سنگ هایی است که در نمای ساختمانی از آن استفاده می شود. این سنگ از سنگ های گروه آذرین می باشد که برای شکل گیری آن توده های مذاب سرد شده و شکل می گیرد. سختی و مقاومت این گونه از سنگ ها بسیار بالا می باشد.

در رنگ های مختلفی نظیر ، مشکی ، سفید ، خاکستری ، سبز و قرمز وجود دارد. همانطور که گفته شد سنگ گرانیت به دلیل استحکام بالا به هیچ عنوان ترک و شکستگی در آن رخ نمی هد. از جمله سنگ هایی است که برای استفاده در سنگ نما مناسب می باشد.

پیچ و رولپلاک سنگ نمای تراورتن

سنگ نمای تراورتن از جمله سنگ های گروه آهکی محسوب می شود که دارای فرو رفتگی و برآمدگی می باشد و به نسبت سنگ های مرمر بسیار نرم تر می باشد. این سنگ دارای حفره های زیادی می باشد که همین امر باعث می شود تا این سنگ عایق حرارت و صدا باشد. چسبندگی ملات در درون آن بالا می باشد. انجام دریل کاری در این نوع از سنگ ها به دلیل نرم بودن آن نسبت به سایر سنگ ها آسان تر است .

پیچ و رولپلاک نمای مرمریت چینی

سنگ نمای مرمریت چینی یکی از سنگ های آهکی رسوبی می باشد که در سنگ نمای ساختمان استفاده می شود. این نوع از سنگ ها به دلیل عدم اسکوپ و همچنین خالی شدن بندکشی آن پس از مدتی دچار ریزش می شوند و ترک های زیادی بر روی این گونه از سنگ ها وارد می شود. این سنگ ها به دلایلی که در بالا گفته شد برای نمای ساختمان خیلی مناسب نیستند.

بهترین زمان پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما

شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که که چه زمانی می توان سنگ نمای ساختمان را پیچ و رولپلاک کرد؟

زمانی که یک تکه سنگ از نمای ساختمان ریزش می کند ممکن است هر لحظه نقاط دیگر نمای ساختمان را درگیر ریزش کند. شرکت ناشویی استوارپور می تواند با انجام پیچ  و رولپلا سنگ نمای ساختمان به راحتی از ریزش نمای ساختمان شما جلوگیری کند.

پیچ و رولپلاک برای انواع سنگ های نما قابل استفاده می باشد. شما می توانید از این روش برای سنگ های تیشه ای ، گرانیت ، رومی ، مرمر چینی ، مرمریت ، چرمی ، بادبر و .. استفاده کنید. روش اجرا بر روی هر کدام از این سنگ ها متفاوت است.

بعد از اتمام رولپلاک سنگ نما برای پنهان کردن گل پیچ و عدم نفوذ آب به داخل سنگ ، بتونه ای درست می شود که همرنگ سنگ می باشد.

نصب سنگ های افتاده نمای ساختمان

برای نصب سنگ های افتاده نمای ساختمان ابتدا سنگی که از نما جدا شده است اندازه گیری می شود و سپس با استفاده از سنگ فرز سنگ جایگزین آن به همان اندازه برش داده می شود ، سطح زیر کار را ملات گرفته و تمیز می کنیم و سپس با چسب سنگ آن را به ملات می چسبانیم و روی آن را پیچ و رولپلاک می کنیم.

ابزار مورد نیاز برای انجام پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان

برای انجام پیچ و رولپلاک سنگ نما به ابزار آلاتی مانند کابل برق سیار ۵۰ متری ، دریل هیلتی معمولی ، مته مناسب جهت پیچ و رولپلاک نما در کرج ، پیچ گالوانیزه ۶ سانتی متری ، چکش میخ دار ، پیچ بند برقی ، بتونه ضد آب همرنگ سنگ نیاز خواهیم داشت .

معمولا دریلی که مورد استفاده قرار می گیرد باید دارای ضربه چکشی پایین و دقت بالا باشد چرا که این امر باعث می شود تا به سنگ آسیب وارد نشود. با توجه به این موضوع نوع و جنس سنگ در این کار موثر خواهد بود.

برای انجام این کار داشتن مهارت کافی و ابزارآلات استاندارد ضروری است . چرا که اگر از مهارت کافی برخوردار نباشید در حین کار باعث می شود که سنگ نما دچار شکستگی ، آسیب دیدگی و ترک خوردگی شود.

بهتر است بعد از کار بتونه کاری به درستی انجام شود چرا که با نفوذ آب به داخل سنگ به مرور زمان باعث ترک خوردگی می شود.

تیم نماشویی استوار پور پیچ و رولپلاک نمای ساختمان و نماشویی ساختمان در تهران ، نماشویی ساختمان در کرج ، نماشویی ساختمان در قزوین ، نماشویی ساختمان در آمل را انجام می دهد .

هزینه انجام پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در کرج

هزینه پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در کرج و شهرستان ها بستگی به نوع سنگ و طرح نمای ساختمان دارد . یکی از نکاتی که در تعیین قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان موثر است طرح نمای ساختمان می باشد. متراژ و مساحت نمای ساختمان نیز در این موضوع تاثیرگذار است. هر چه قدر متراژ بیشتر باشد باعث افزایش قیمت کار خواهد شد. از عوامل دیگری که در این امر موثر است تعداد پیچی است که در یک نما مورد نیاز می باشد. زمانی که صاحب کار قصد نصب سنگ های افتاده را داشته باشد قطعا هزینه پیچ و رولپلاک زیاد می شود. اگر کار با داربست انجام شود نرخ آن به صورت دیگر محاسبه می شود و اگر به صورت طناب باشد قیمت متفاوت است.

برای گرفتن قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان و قیمت نماشویی می توانید با شماره تلفن ۰۹۹۰۹۰۸۶۹۹۰ تماس بگیرید .

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *