توسط mortezanama / کار در ارتفاع / 0 نظر

نماشویی ساختمان در رشت

نماشویی ساختمان در رشت

نمای ساختمان ها با گذشت زمان دچار آلودگی و کثیفی می شوند و نمای ساختمان را زشت می کنند . این کثیفی ها به خاطر ووجود آلاینده ها در هوا و بارندگی ها ایجاد می شوند .

نماشویی ساختمان و تمیز بودن نما در ساختمان های تجاری و اداری مانند پاساژ ها ، مجتمع های تجاری ، مراکز خرید ، شرکت ها ، اداره ها و … بسیار مهم می باشد .

نماشویی ساختمان ها باید به موقع  انجام شود تا نمای ساختمان دچار جرم گرفتگی نشود .

اگر نمای ساختمان خود را به موفع شستشو کنید هزشنه های شما برای نماشویی بسیار کم تر می شود / زیرا نمای ساختمان دیگر دچار کثیفی های زیاد و جرم گرفتگی نمی شود .

برای شستشوی نمای ساختمان هایی که نماشویی خود را به صورت منظم انجام می دهند معمولا نیازی به استفاده از مواد پاک کننده اضافه نیست و همان شستشوی نما با استفاده از واترجت و با آب کفایت می کند .

خدمات نماشویی در رشت

نماشویی استوارپور خدمات مختلفی را به شما مشتریان عزیز ارائه می کند . یکی از این خدمات نماشویی بدون داربست است . نماشویی بدون داربست و با استفاده از طناب ( راپل کاری ) دارای مزایای زیادی نسبت به نماشویی با داربست است که این ویژگی ها باعث شده است تا امروزه کم تر کسی از داربست استفاده کند . استفاده از این روش هزینه ی بسیار کم تری نسبت به نماشویی با داربست دارد . در راپل کاری طناب را به یک جای محکم و ایمن و مقاوم می بندیم. اینگونه جاها بیشتر کانال های کولر و تنه اسانسور هستند که در بیشتر اوقات فقط اینگونه جاها هستند که ما را نگه می دارند. در صورت عدم وجود کانال کولر و اتاق آسانسور نیز وجود نداشت باید دور خرپسته یک تسمه محکم ببندیم و دیگر با خیال راحت طناب مورد نظر را به آن ها متصل کنید.

یکی دیگر از این خدمات نانو نمای ساختمان است . نانو بر روی اکثر سنگ ها به خوبی نتیجه می دهد خصوصا سنگ هایی که جذب آب بیشتری دارد.سنگ گرانیت کم ترین جذب آب را در بین سنگ های ساختمانی دارد و معمولا آب را از خود عبور نمی دهد تا مجبور شوید از نانو سنگ برای آن استفاده کنید و لی در شرایط خاص می توانیم پوشش نانو را برای این سنگ هم اعمال کنیم . برای سنگ های مرمریت و تراورتن که جذب آب بسیار بالایی دارند استفاده از این محصول پیشنهاد می شود . همچنین سنگ های مصنوعی که پایه سیمان دارند نیز این محصول به طور کامل می تواند آن را ضد آب کند.

همچنین نانو برای نماهای شیشه ای هم بسیار مناسب و مفید است . نانو نمای شیشه ای برای نماهای شیشه ای در ساختمان های بلند مرتبه و لوکس ، نماهای شیشه ای فضاهای داخلی ، بیرونی رستوران ها و هتل ها ، بیمارستان ها و CLEAN ROOM ها ، محیط های شرجی ، باران گیر ، حاشیه دریاها و …. مناسب می باشد .

محافظ نانو شیشه های ساختمان با اتصال شیمیایی در سطح نانومتریک با شیشه موجب کاهش سطح تماس انواع آلاینده ، مواد قطبی(آب و… ) می گردد. نانو شیشه های ساختمانی دارای خواص آبگریزی فوق العاده ای بوده ، که هم در پروسه ساخت نانو شیشه ساختمانی و هم در آبگریز کردن شیشه های ساختمانی اجرا شده می توان از آن ها بهره برد .

یکی دیگر از خدمات خاصی که نماشویی استوارپور ارائه می دهد نماشویی برج است . نماشویی برج با شست و شوی نما برای ساختمان های کوتاه بسیار متفاوت است. نماشویی برای ساختمان های رایج دشوار است اما شست و وشوی نمای برج یکی از سخت ترین نماشویی هاست که نیاز به دقت و مهارت فوق العاده زیادی دارد . به همین منظور اگر برای برج خود نیاز به نماشویی دارید حتما با شرکتی کار کنید که در این زمینه نیروهای کارکشته و حرفه ای را آموزش داده باشد.

برج ها قسمت های مختلفی برای شستشو دارند و از آن جایی که تمام این قسمت ها در ارتفاعات بالا هستند باید از روش هایی مانند نماشویی با صخره نوردی و دیگر روش های اینچنینی شستشوی برج را انجام داد . دسترسی به قسمت های مختلف نمای برج در شستن نمای برج از طرق آویزان شدن از بالای برج با طناب های خاص این کار امکان پذیر است. شستشوی شیشه های برج ، شستشوی دیوارهای برج ، شستشوی پنجره های برج و دیگرقسمت های برج زیر شاخه های نماشویی برج هستند که توسط متخصصین وارد و دوره دیده ی شرکت های کار در ارتفاع انجام می شود.

همچنین نصب توری نورگیر برای ساختمان ها نیز توسط تیم استوارپور انجام می شود .

قیمت نماشویی ساختمان در رشت

قیمت نماشویی ساختمان بسنتگی به عوامل زیادی دارد .

یکی از این عوامل روش شستشوی نمای ساختمان است و انتخاب روش شستشو بستگی به جنس نمای ساختمان دارد.

برای مثال شستشوی نمای سنگی ساختمان آسان تر از شستشوی نمای آجری است . شستشوی نمای آجری ساختمان ها با روش واترسند بلاست انجام می شود . واتر سند بلاست همان نماشویی ساختمان با واترجت است با این تفاوت که علاوه بر استفاده از آب از سیلیس هم استفاده می شود .

مثالی دیگر اینکه قیمت نماشویی نمای شیشه ای از نمای آجری کم تر است ، چون انرژی و زمان کم تری نیاز دارد .

شستشوی نمای شیشه ای ساختمان در شهر هایی مانند تهران که آلاینده ها زیاد هستند باید به صورت دوره ای انجام شود. شستشوی نمای شیشه ای امروزه با روش های مختلفی انجام می شود. امروزه با توجه به آلودگی هوا در شهر ها و باران های اسیدی نمای ساختمان ها بیش از پیش آلوده و تیره می شود و نیاز به شستشوی نمای شیشه ای، آجری و سنگی است.

تیم نماشویی استوار پور نماشویی ساختمان در تهران ، نماشویی ساختمان در کرج ، نماشویی ساختمان در قزوین را انجام می دهد .

مورد بعدی تاثیر میزان آلودگی نما در قیمت نماشویی است . هر چقدر آلودگی و جرم نما بیشتر باشد ، قیمت نماشویی هم افزایش می یابد.

در برخی مواقع ، جرم و آلودگی ساختمان های با نمای سنگی به اندازه ای زیاد است که ممکن است سنگ ها نیاز به سنگسابی داشته باشد .

برای اطلاع از قیمت نماشویی ساختمان در گیلان و رشت با ماتماس بگیرید .

 

 

 

 

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *