توسط mortezanama / کار در ارتفاع / 0 نظر

نماشویی ساختمان در تهران خدمات نماشویی تهران با طناب

نماشویی در تهران

نماشویی در تهران در این سال ها پیشرفت بسیار زیادی داشته است و یکی از این پیشرفت ها ، استفاده از طناب به جای استفاده از داربست و روش های قدیمی دیگر است.

نماشویی در تهران و شستشوی نمای ساختمان در تهران از جمله خدمات نماشویی است که تیم نماشویی استوارپور ارائه می دهد .

شستشوی نمای آجری با واترجت و سیلیس توسط تیم  نماشویی استوار پور با بهترین کیفیت صورت می گیرد.  چربی زدایی، رسوب زدایی، جرم گیری، شستشوی نمای ساختمان شیشه ای ، شستشوی نما با ابرو طی ، نماشویی با مواد نانو ، شستشوی نمای کامپوزیت ، شستشوی نمای سنگی، شستشوی نمای سیمانی، شستشوی نمای آجری ، شستشوی نما بدون داربست دیوارها و … را به تیم  نماشویی استوار پور بسپارید و بهترین قیمت نماشویی ساختمان را از ما بخواهید .

خدمات نماشویی تیم استوار پور به صورت بدون داربست و با طناب ارائه می شود .

نماشویی را می توان عضوی از خدمات نظافتی ساختمان دانست که برای  شستشوی سطح نمای ساختمان به وسیله ابزار و متد ها  و مواد مخصوص نماشویی استفاده می شود .

قیمت نماشویی

ارتفاع ساختمان یک عامل تاثیر گذار بر هزینه نماشویی می باشد  و همچنین در مدت زمان اتمام کار نیز تاثیر می گذارد .

عامل دیگر نوع نما می باشد نمای از چه نوعی است یک عامل مهم برای تیم اجرائی می باشد .

برای مثال نشستشوی نمای شیشه ای نسبت به شستشوی نمای آجری انرژی و زمان کمتری احتیاج دارد . در نتیجه نماشویی ساختمان با نمای شیشه ای هزینه  کم تری نسبت به ساختمان با نمای آجری دارد .

برای تعیین قیمت نماشویی باید از نما بازدید شود و یا می توانید برای گرفتن قیمت حدودی عکس نما و متراژ را برای ما بفرستید تا کارشناسان ما قیمت حدودی را به شما بدهند .

قیمت نماشویی به صورت متر مربع ارائه می شود یعنی شما متوجه این مورد خواهید شد چقدر برای آن هزینه می کنید .

شستن شیشه های نما کمترین هزینه و شستشوی کامپوزیت و سنگ بیشترین هزینه ها را برای شستشوی نما با دستگاه واترجت دارند.

قیمت شستشوی نمای کامپوزیت با اعلام کردن طول و عرض نما قابل محاسبه است .

انواع نماشویی

شستشوی نماها به چند دسته تقسیم می شوند

  1. شستشوی نمای کامپوزیت
  2. شستشوی نمای سنگی (سنگ گرانیت ، رومی ، تیشه ای ، بادبر ، سمیرم)
  3. شستشوی نمای شیشه ای
  4. شستشوی نمای چوبی
  5. شستشوی نمای سیمانی یا کنیتکس
  6. شستشوی نمای آجری

نماشویی شیشه

ساختمان های با نمای شیشه ای در شهر های بزرگی همچون تهران زیاد هستند و این ساختمان ها زیبایی خاصی را به شهر می بخشند . این گونه نما ها با گذشت زمان بر اثر باد و باران و آلودگی هوا کثیف می شوند و زیبایی خود را از دست می دهند . برای جلوگیری از این امر باید هر سال یک بار نماشویی انجام شود .

تیم نماشویی استوار پور در زمینه ی نانو نمای ساختمان و رزین کاری نمای ساختمان ، سند بلاست ، نماشویی با مواد نانو ، نماشویی ساختمان در قزوین ، پیچ و رولپلاک سنگ نما ، سنگسابی ساختمان نیز فعالیت دارد . محافظ نانو شیشه های ساختمان با اتصال شیمیایی در سطح نانومتریک با شیشه موجب کاهش سطح تماس انواع آلاینده ، مواد قطبی(آب و… ) می گردد. نانو شیشه های ساختمانی دارای خواص آبگریزی فوق العاده ای بوده ، که هم در پروسه ساخت نانو شیشه ساختمانی و هم در آبگریز کردن شیشه های ساختمانی اجرا شده می توان از آن ها بهره برد .

برای انجام نماشویی در تهران ، نماشویی ساختمان در کرج ، نماشویی در قزوین ، نماشویی در قم ، نماشویی در چالوس و گرفتن قیمت نماشویی ساختمان با کارشناسان ما تماس بگیرید .

 

 

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *