توسط mortezanama / کار در ارتفاع / 0 نظر

نماشویی ساختمان در آمل نماشویی بدون داربست

نماشویی ساختمان در آمل

نماشویی ساختمان در آمل خدماتی است که برای پاک کردن و تمیز کردن نمای بیرونی ساختمان از هر نوع جرم و کثیفی ارائه می شود .

تیم نماشویی استوارپور خدمات نماشویی با طناب ( راپل کاری ) را در شهر آمل ارائه می دهد . در ایران ساختمان ها دارای نماهای مختلفی می باشند .

از جمله نماهایی که در ایران برای ساختمان ها استفاده می شود نمای آجری ( آجرنما ) ، نمای سیمانی ، نمای سنگی ، نمای کامپرزیت ، نمای شیشه ای و … می باشد .

نما های مختلف روش های مختلفی برای شستشوی نما داند . برای مثال شستشوی نمای سنگی اصول و قواعد خود را دارد. بسته به نوع سنگ استفاده شده در نما باید از مواد تمیز کننده و ابزار ویژه نوع سنگ استفاده گردد.

ساختمان هایی که دارای نمای سنگی هستند بعد از گذشت چند سال به دلایل مختلفی شروع به ریزش می کنند . اگر سنگ های نمای ساختمان شما دچار ریزش شده است ، می توانید قبل از انجام نماشویی به پیچ و رولپلاک نمای ساختمان خود بپردازید .

شستشوی نمای آجری در آمل

نمای آجری از قدیمی ترین نماها در ایران است که هنوز هم طرفداران زیادی دارد آجر خاصیت عایقی بالایی دارد به طوری که در زمستان محیط خانه گرم و در تابستان سرد می شود . خاصیت فیزیکی آجر طوری است که زودتر جرم و آلودگی را به خود می گیرد و این جرم و آلودگی به عمق آجر نفوذ می کند پس برای نماشویی نمای آجری باید قدرت دستگاه واتر جت را در بالا ترین حالت و همراه با سیلیس انجام داد تا جرم نما به  طور کامل پاک شود و در آخر هم می توان برای ماندگاری تمیزی و نچسبیدن جرم به نمای آجری از مواد نانو استفاده کرد . توجه داشته باشید که نمای آجری با مواد نانو فوق العاده دیرتر کثیف می شود .

نمای آجری معمولا بعد از گذشت زمانی دارای کثیفی زیادی می شود و زیبایی اولیه خود را از دست می دهد. نحوه شستن نما به جنس نما بستگی دارد . نماهای مختلفی در کشور ما موجود است از نماهای سنگی (بیشترین درصد نماهای کشور) تا نماهای آجری شیشه ای ، کامپوزیت و سرامیکی و سیمان شسته و … همه این نماها قابلیت شستشو و پاک شدن را دارند .

شستشوی نمای آجری ، شستشوی نما دیوارها و جرم گیری تمامی سطوح و … با جرم زیاد و آلودگی بیش از حد چندین ساله که جرم و کثیفی در عمق آجر نفوذ کرده است ، بادستگاه فشار قوی به نام واترجت و همراه سیلیس (واتر سند بلاست) انجام می شود زیرا تنها با فشار آب معمولی نمی توان آن جر ها را پاک کرد .

بنابراین شستشوی نمای آجری با واترجت به تنهایی و یا در صورت کثیفی زیاد با واترجت و سیلیس عملیاتی می شود.

شستشوی نمای سیمانی در آمل

یکی از روش های مهم و کارآمد که می توان از کثیفی نمای سیمانی جلوگیری کرد و نمای سیمانی را برای مدت طولانی تمیز نگه داشت،شستشوی نمای سیمانی می باشد.این کار توسط شرکت  نماشویی استوار پور انجام می شود و با روش راپل یا دسترسی با طناب نماشویی با طناب روی این گونه نماها با دستگاه واتر جت انجام می شود.

شستشوی نمای سیمانی با روش دسترسی با طناب (راپل ) و بدون داربست انجام می شود.شستشوی نمای سیمانی ، شستشوی نمای آجری و شستشوی نمای سنگی بر خلاف شستشوی نمای شیشه ای که با ابر و طی شستشو می شوند ، با دستگاهی به نام واترجت شستشو می شوند. وجود برق سه فاز برای دستگاه واترجت الزامی می باشد.

شستشوی نمای سیمانی بدون داربست در آمل  توسط نماشویی استوارپور در آمل با بهترین کیفیت ارائه می شود .

شستشوی نمای سنگی ساختمان در آمل

شستشوی نمای سنگی ساختمان برای بناهای قدیمی بسیار ضروری است. آلاینده هایی که بر روی سنگ های ساختمان می نشینند در اثر باران و با گذشت ایام موجب کاهش کیفیت نما می شوند که می بایست با شستشوی نما این مشکل را بر طرف کرد. هم زمان با نماشویی می توان اقدام به تعویض سنگ های فرسوده کرد تا از ریزش ناگهانی نما جلوگیری شود.

شستشوی نمای سنگی اصول و قواعد خود را دارد. بسته به نوع سنگ استفاده شده در نما باید از مواد تمیز کننده و ابزار ویژه نوع سنگ استفاده گردد.

شستشوی نمای کامپوزیت در آمل

در شهر هایی مانند تهران ، کرج و … بسیاری از نماها جنس آن ها از کامپوزیت که آلومینیومی می باشد ، زده می شود . این نماها از مقاومت بالایی برخوردار می باشد ولی یکی از مشکلات عمده کثیفی کامپوزیت نما می باشد و دسترسی برای شستشوی آن ها راحت نمی باشد. کامپوزیت در طرح ها، رنگ ها و ابعاد مختلفی وجود دارد و امروزه از این نوع نماها به دلیل ویژگی های خاص مانند زیبایی، سبکی و اجرای راحت آن، در شهرهای مختلف ایران در اکثر ساختمان ها استفاده می شود. شستشوی نمای کامپوزیت بدون داربست توسط نماشویی استوارپور در آمل با بهترین کیفیت ارائه می شود .

شستشوی نمای شیشه ای ساختمان در آمل

شستشوی نمای شیشه ای ساختمان در آمل به روش شستشوی نما با ابر و تی نجام می شود . این روش  شستشو در ساختمان هایی با نمای شیشه ای و کامپوزیت و پنجره های نمای ساختمان کاربرد دارد . در دو مرحله اول با واتر جت آب شویی و گرد وغبار زدایی سپس با ابر و طی آبگیری و تمیز می شود . همین روش در نماهای چوبی و چوب نما نیز کاربرد دارد .

نماشویی یا شستشوی نما امروزه به صورت های مختلفی انجام می شود که با واترجت ابتدا شسته شده و با مواد و دستمال مخصوص پاک می شود.

نماشویی یک فضای شیشه ای از سطح نما با سیستم ابرو طی و با كمترین دخالت آب شسته می شود كه اپراتور با به همراه داشتن یك ظرف كوچك اب و یك اسفنج و تی خشك كن به راحتی قادر به پاكسازی یك فضای عظیم شیشه ای در سطح نمارا دارد.

برای شستشوی نمای شیشه ای ابتدا با واترجت آن را می شوییم تا خاک ها از بین برود و بعد با ابرو طی کاملا تمیز و براق می کنیم.

 در این نوع شستشو دستگاه را به ساختمان می آوریم و با متصل کردن شلنگ به شیر آب و نصب برق مورد نظر با فشار زیاد نما را شستشو می کنیم.

قیمت نماشویی ساختمان

قیمت نماشویی ساختمان به عوامل مختلفی بستگی دارد و امکان برآورد دقیق هزینه آن فقط با بازدید از پروژه امکان پذیر است.
اولین مسئله که در این بحث مطرح است موضوع ارتفاع می باشد به گونه ای که باید مشخص گردد که برای شست شوی نما نیاز به داربست است یا بدون داربست و با طناب نیز می توان عملیات نماشویی را انجام داد.

یکی از مواردی که تاثیر مستقیم بر قیمت نماشویی دارد ، جنس نمای ساختمان است . برای مثال نشستشوی نمای شیشه ای نسبت به شستشوی نمای آجری انرژی و زمان کمتری احتیاج دارد . در نتیجه نماشویی ساختمان با نمای شیشه ای هزینه  کم تری نسبت به ساختمان با نمای آجری دارد .

میزان کثیفی و جرم و آلودگی نمای ساختمان نیز ارتباط زیادی با قیمت نماشویی دارد . بسته به این که چند سال از عمر نمای ساختمان می گذرد و اینکه ساختمان در چه منطقه ای واقع شده است، جرم و آلودگی سطح نما متفاوت است . هر چه آلودگی و کثیفی نمای ساختمان بیشتر باشد ، قیمت نماشویی هم افزایش می یابد.

رزین کاری نمای ساختمان یکی از کارهایی است که شما می توانید بعد از نماشویی ساختمان خود انجام دهید .

نماشویی استوارپور نماشویی ساختمان در کرج ، نماشویی در تهران ، نماشویی ساختمان در قزوین را انجام می دهد .

برای اطلاع از قیمت نماشویی ساختمان با شماره تلفن ۰۹۹۰۹۰۸۶۹۹۰ تماس بگیرید .

تیم نماشویی استوارپور پیچ و رولپلاک سنگ نما در کرج ، تهران و قزوین را انجام می دهد . برای اطلاع از قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان با شماره تلفن ۰۹۹۰۹۰۸۶۹۹۰ تماس بگیرید .

 

 

 

 

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *