توسط mortezanama / کار در ارتفاع / 0 نظر

نماشویی برج قیمت نماشویی

نماشویی برج | قیمت نماشویی

نماشویی به شستشوی نمای بیرونی و در واقع همان ظاهر ساختمان اطلاق می شود. در ایران و در همه جای دنیا انواع مختلفی از شستشوی نما وجود دارد که با توجه به نوع ساختمانی که نماشویی برای آن انجام می شود متفاوت است. نماشویی برج که در این مقاله از وبسایت تم نماشویی استوارپور می خواهیم به آن بپردازیم یکی از مهم ترین و تخصصی ترین انواع شست و شوی نما است که نیاز به تخصص خاص و ویژه خود دارد .

گروهی که به عنوان پرسنل برای نماشویی برج فرستاده می شوند از خبره ترین و متخصص ترین افرادی هستند که برای اینگونه موارد آموزش دیده اند.

نماشویی برج با شست و شوی نما برای ساختمان های کوتاه بسیار متفاوت است. نماشویی برای ساختمان های رایج دشوار است اما شست و وشوی نمای برج یکی از سخت ترین نماشویی هاست که نیاز به دقت و مهارت فوق العاده زیادی دارد . به همین منظور اگر برای برج خود نیاز به نماشویی دارید حتما با شرکتی کار کنید که در این زمینه نیروهای کارکشته و متبحری را آموزش داده باشد.

در هر صورت باید بدانیم که امروزه تکنولوژی هایی که برای شستن نمای ساختمان ها و علی الخصوص برج ها استفاده می شود بسیار جدید هستند و مانند گذشته به یکسری تجهیزات مثل داربست و دیگر روش های قدیمی ندارند. امروزه به جای استفاده از داربست برای نماشویی که البته این روش داربست در ساختمان هایی نظیر برج های بلند قامت قابل پیاده سازی نیستند، از روش های نوین شست و شوی نما مثل نماشویی بدون داربست استفاده می کنند .

برج ها قسمت های مختلفی برای شستشو دارند و از آن جایی که تمام این قسمت ها در ارتفاعات بالا هستند باید از روش هایی مانند نماشویی با صخره نوردی و دیگر روش های اینچنینی شستشوی برج را انجام داد . دسترسی به قسمت های مختلف نمای برج در شستن نمای برج از طرق آویزان شدن از بالای برج با طناب های خاص این کار امکان پذیر است. شستشوی شیشه های برج ، شستشوی دیوارهای برج ، شستشوی پنجره های برج و دیگرقسمت های برج زیر شاخه های نماشویی برج هستند که توسط متخصصین وارد و دوره دیده ی شرکت های کار در ارتفاع انجام می شود.

نماشویی برج شامل موارد بسیاری از جمله ساختمان بیمارستان های بلند ، مراکز و مجتمع های درمانی آموزشی ، ساختمان های تجاری ، ساختمان های عظیم الجثه و غیره میشود.

برای این که کار نماشویی با سرعت بیشتر انجام شود یک تیم که ممکن است برای مثال تعدادشان به بیست نفر برسد از  بالای برج به شکل همزمان به پایین می آیند و همزمان با استفاده از دستگاه های مخصوص شستشو از بالا تا پایین برج را می شویند.

اگر برای نماشویی برج و یا ساختمان های تجاری نیاز به تیمی برای نماشویی دارید یا اینکه شما را مسئول انجام این کار کرده اند و یا اینکه جزو مدیران ساختمان هستید و باید به دنبال یک شرکت کار در ارتفاع خوب برای انجام نماشویی ساختمانی بزرگ و یا برج باشید به شدت در انتخاب شرکت و تیم شست و شوی نمای برج دقت نمایید . چرا که فرایند نماشویی برج با دیگر روش های شست و شوی نما بسیار تفاوت دارد .

سرعت ، دقت ، ایمنی و مهارتی که برای نماشویی برج مورد نیاز است در ساختمان های دیگر و نما های دیگر نماشویی بسیار کمتر است چرا که در نماشویی برج ارتفاع بسیار زیاد است و کار در ارتفاعات به هیچ عنوان آسان نیست و تیم کار در ارتفاع باید بسیار حرفه ای باشند که بتوانند با ایمنی کامل و انجام نکات ایمنی کار نماشویی برج را به اتمام برسانند و در کنار آن نتیجه خوبی را هم برای سفارش دهنده از نظر اهداف تمیزی برج به همراه داشته باشند. پس حتما در انتخاب تیم نماشویی برج دقت لازم را داشته باشید .

قیمت نماشویی برج

خدمات نماشویی بسته به متراژ موردنظر و همچنین جنس نمای برج ، تفاوت دارد. برای مثال قیمت نماشویی سنگ و شیشه و کرتین‌وال و…. با یکدیگر تفاوت دارد یا هزینه نماشویی به ‌صورت دستی با هزینه نماشویی واترجت نیز تفاوت دارند. البته هزینه‌ها با توجه به متراژ کار تعیین . اما نکته مهم این است که استادکار پس از بررسی‌های کارشناس، با برآورد قیمت قطعی، هزینه را به شما اعلام می کند تا بتوانید راحت تر تصمیم‌گیری کنید.

برای اطلاع از قیمت نماشویی برج با ما تماس بگیرید .

نحوه ی نماشویی برج

از آنجایی که نیروهای نماشویی باید شستشوی نمای برج را در ارتفاع زیادی انجام دهند برای شستشوی پنجره‌ها و سنگ های نما باید از ابراز و تجهیزاتی استفاده کنند که هم ایمنی آن‌ها را تامین کند و هم قابل حمل باشد. بنابراین تجهیزات و وسایلی مثل طناب محافظ ، طناب ایمنی، قلاب مخصوص و سیستم فرود در کنار مواد شوینده و دستگاه‌های مخصوص شستشو مانند واترجت، واتر سندبلاست و… لازم است.

شستشوی نمای برج به وسیله ی طناب، اصطلاحا « راپل کاری » نامیده می شود . طناب راپل یک نوع طناب مخصوص است که مقاومت زیادی دارد و برای کار در ارتفاع و یا در ورزش‌هایی مانند صخره‌ نوردی و کوه نوردی کاربرد دارد.

برای نانو نمای ساختمان یا برج و یا نماشویی با مواد نانو با کارشناسان ما تماس بگیرید .

همچنین برای پیچ و رولپلاک سنگ نما و اطلاع از قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با ما تماس بگیرید .

 

 

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *