توسط mortezanama / دسته‌بندی نشده / 0 نظر

نماشویی با مواد نانو

نماشویی با مواد نانو

امروزه در نماشویی مواد شوينده قديمي جاي خود را به مواد شوينده نانو داده اند.
علاوه بر شستشوی نما با سند بلاست و واتر جت نوع دیگری از شستشو به نام شستشوی نما با مواد نانو در حال گسترش می  باشد.

مواد نانو علاوه بر قدرت پاک کندگي بيشتر در مقابل چربي ها و دوده ها ، ماندگاري پاکيزگي بعد از نماشويي را افزايش مي دهند که تمامي شرکت هايي که در حال حاضر نماشويي را با مواد نانو را ارائه مي دهند اين ماندگاري را محور تبليغات خود قرار داده اند .

اين مواد در درجه اول مواد شوينده هستند و به خاطر قدرت پاک کنندگي بالا وبه خاطر اينکه حلال هاي قوي تري نسبت به ديگر شوينده ها هستند و به نما آسيب نمي زنند مورد استفاده قرار مي گيرند . در این روش نیاز به دستگاه واتر جت می باشد.

در شستشوی نما با مواد نانو داشتن مهارت و تخصص اهمیت زیادی دارد با توجه به این که کاربرد این نوع جرم گیری نسبتا جدید می باشد داشتن مهارت کافی برای جلوگیری از اتلاف هزینه و وقت بسیار لازم ا ست.

نماشویی در تهران ، نماشویی ساختمان در کرج ، نماشویی ساختمان در قزوین و شستشوی انواع نمای ساختمان در تهران و کرج و شهر های اطراف از جمله خدمات نماشویی است که تیم نماشویی استوارپور ارائه می دهد .

تیم نماشویی استوار پور در زمینه ی شستشوی نمای آجری ، شستشوی نمای سیمانی ، شستشوی نمای سنگی ، شستشوی نمای کامپوزیت ، رزین کاری نمای ساختمان ، پیچ و رولپلاک سنگ نما ، سنگسابی ساختمان ،  نانو نمای ساختمان ، سندبلاست و نماشویی با مواد نانو فعالیت دارد .

تیم نماشویی استوار پور  را انجام می دهد .

انواع مواد نانو در نماشویی

سه نوع ماده ی نانو برای مصارف مختلف بر سطح نمای ساختمان استفاده می شود .

  •     نانو ذرات آبگریز
  •     نانو ذرات آب دوست
  •     نانو ذرات آّب بند

روش استفاده از مواد نانو در نماشویی

روش های گوناگونی از جمله اسپری کردن و نیز روش مالیدن وجود دارد که متناسب با شرایط می توان از روش صحیح استفاده نمود.

برای مثال آجرنما از جمله مصالح به کار رفته درنما می باشد که درصورت شستن صحیح و آسیب ندیدگی آن به حالت اولیه خود برمی گردد . شستشو نمای آجری با مواد نانو بهترین راه حل برای این کار است .

در گذشته با استفاده از ابزار هایی مانند برس سیم مفتولی و یا سندبلاست آجرنما را شستشو می دادند ولی به دلیل صدماتی که این روش ها به آجر نما می زند مواد نانو جایگزین عالی برای روش های منسوخ می باشد .

برخلاف روش های قدیمی که به آجر و بند بین آن آسیب می زند و نیازمند صرف انرژی بسیار زیاد می باشد مواد نانو هیچ صدمه ای به آجرنما وارد نمی کند .

روش شستشوی نمای آجری بامواد نانو به این صورت هست که قبل از استفاده از مواد نانو بهتر است با آب و برس پلاستیکی شسته شود ، سپس مواد نانو را بااستفاده از برس به سطح اجر اعمال کنیم

سپس بعد از گذشت حدود یک ربع با استفاده از برس پلاستیکی و آب سطح مورد نظر را می شوییم . با انجام این کار شوره وحتی لکه های سفید سیمانی هم ازبین می رود .

ضد آب کردن نما

برای نماشویی نانو از مواد آب گریز استفاده می شود . خواص این ماده باعث می شود که بعد از اینکه سطح آغشته به آب شد، به جای آنکه آب روی سطح باقی بماند، روی آن روان شده و آلودگی ها را پاک کند ، به همین دلیل پس از بارش باران مقدار قابل توجهی از آب باران از روی سطح سر خورده و به پایین ساختمان هدایت می شود و در مسیر خود نمای ساختمان را پاکیزه می کند .

با این روش نمای ساختمان شما توسط آب باران نه تنها دچار لکه نخواهد شد بلکه پاکیزه هم می شود و یک نماشویی خودکار خواهید داشت .

مزایای شستشوی نما با مواد نانو

افزایش عمر نمای کامپوزیت

این نوع مواد شوینده عمر نمای کامپوزیتی را بیشتری میکند. چون آسیبی به آن نمی رسانند.

آسیب نرساندن به نما

نانو شوینده ها به دلیل اسیدی یا قلیایی نبودن هیچ آسیبی به کامپوزیت نمی رسانند.

عمر بالای پاکیزگی

با استفاده از روش مدرن و نانو شوینده ها سطح و نمای ساختمان برای مدت طولانی تری پاکیزه می ماند.

برای گرفتن قیمت نماشویی ساختمان و قیمت پیچ و رولپلاک نما و مشاوره ی رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید .

نماشویی با نانوی خود تمیز شونده

نانو خود تمیز شونده به مواد شوینده ای اطلاق میگردد که نیاز به واتر جت ندارند این شونده برای نماهای کامپوزیتی و یا شستشوی نماهای شیشه ای که در خیابان های شلوغ ویا مجتمع های تجاری که رفت و آمد زیاد است مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع شونده هدفمند جهت پاک کردن چربی گردد غبار و آلودگی های نما های کامپوزیتی و یا شیشه ای طراحی گردیده است این نوع شونده نانو بدون آسیب به سطح نما آلودگی را پاک و سطح را آبگریز  می نماید.

 

 

 

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *