توسط mortezanama / دسته‌بندی نشده / 0 نظر

طناب کار کار در ارتفاع

طناب کار

طناب کاری یا کار در ارتفاع با طناب جایگزین روش های دیگر از جمله داربست ، بالابر ، جرثقیل ، کلایمر و … در پروژه های صنعتی و شهری است .  طناب کاری در مقایسه با روش های دسترسی دیگر ، کاملا ایمن و سریع می باشد .

طناب کاری ( راپل کاری ) از دو ورزش صخره نوردی و غار نوردی متشکل شده و با استفاده از طناب و مجموعه ای از تجهیزات حفاظت فردی ، امکان دسترسی به برخی موقعیت های خاص که دسترسی به آن ها از طریق سایر روش ها ممکن نیست را فراهم می کند.

نماشویی استوار پور برای انجام طناب کاری از کادری مجرب و آموزش دیده استفاده می کند .

در طناب کاری طناب را به یک جای محکم و ایمن می بندیم . معمولا کانال های کولر و تنه آسانسور مکان های خوبی برای بستن طناب هستند که در بیشتر اوقات فقط اینگونه جاها هستند که ما را نگه می دارند. در صورت عدم وجود کانال کولر و اتاق آسانسور نیز وجود نداشت باید دور خرپشته یک تسمه محکم ببندیم و دیگر با خیال راحت طناب مورد نظر را به آن ها متصل کنید.

ویژگی های طناب کاری در ارتفاع

اولین ویژگی طناب کاری که در بالا هم به آن اشاره کردیم ، ایمنی آن است . این روش نسبت به سایر روش ها از ایمنی بالاتری برخوردار است .

دومین مزیت آن سرعت انجام کار است . این روش نسبت به روش داربست دارای سرعت بسیار بالاتری است .

سومین مزیت طناب کاری هزینه ی پایین آن است که برای کارفرما بسیار مقرون به صرفه تر از سایر روش ها است .

چهارمین ویژگی طناب کاری این است که در هنگام انجام کار هیچ گونه مزاحمتی برای سایر افراد و همسایگان ایجاد نمی شود . اما در روش هایی مانند داربست ممکن است باعث بسته شدن کوچه یا خیابان یا ایجاد ترافیک شود .

پنجمین مزیت این روش آن است که می توان به جا های دشواری که امکان دسترسی به آن ها از طریق داربست و سایر روش ها ممکن نیست ، دسترسی پیدا کرد .

یکی از خدمات تیم استوارپور نصب توری نورگیر برای ساختمان ها می باشد .

خدمات طناب کاری در ارتفاع

تقریبا انجام تمامی خدمات کار در ارتفاع از طریق راپل کاری ممکن است . کار هایی مانند نماشویی ساختمان ، نماشویی برج ، پیچ و رولپلاک  سنگ نما ، آب بندی نمای ساختمان ، نانو نمای ساختمان ، رزین کاری ، ترمیم سنگ نمای ساختمان  از طریق این روش قابل انجام است .

یکی دیگر از خدمات طناب کاری انجام نورپردازی نمای ساختمان حتی در جاهای غیر قابل دسترس با طناب بدون نیاز به داربست است . همچنین بهترین و ارزان ترین راه برای تعویض لامپ های نمای ساختمان ، کار با طناب بوده که ایمنی بالا و قیمتی باور نکردنی دارد .

نقاشی نمای ساختمان نیز یکی دیگر از خدمات راپل کاری می باشد و قیمت نقاشی نمای ساختمان بستگی به وسعت ساختمان دارد. برای مثال قیمت برج و آپارتمان های مسکونی تفاوت زیادی دارد. برج به دلیل زیاد بودن کار قیمتش نیز کمتر از آپارتمان می باشد.

تیم نماشویی استوار پور در زمینه ی شستشوی نمای آجری ، شستشوی نمای سیمانی ، شستشوی نمای سنگی ، شستشوی نمای کامپوزیت ، رزین کاری نمای ساختمان ، پیچ و رولپلاک سنگ نما ، سنگسابی ساختمان ،  نانو نمای ساختمان  و نماشویی با مواد نانو فعالیت دارد .

هزینه طناب کاری

هزینه نماشویی با طناب به عوامل مختلفی بستگی دارد که سه مورد مهم در تعیین قیمت نماشویی مساحت کار ، میزان جرم و کثیفی و مدت زمان اجرای پروژه می باشد.

همچنین عوامل دیگری مانند وجود برق سه فاز و دسترسی آسان به آب ، ارتفاع و جنس نما نیز در تعیین قیمت نماشویی با طناب تاثیرگذار است.

تیم نماشویی استوار پور نماشویی ساختمان در تهران ، نماشویی ساختمان در کرج ، نماشویی ساختمان در قزوین را انجام می دهد .

 

 

 

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *