توسط mortezanama / کار در ارتفاع / 0 نظر

شستشوی نما با ابرو طی نماشویی بدون داربست

شستشوی نما با ابرو طی

خدمات نماشویی یا شستشوی نما از جمله کارهایی است که امروزه  با طناب رواج پیدا کرده است .
هر ساختمان با هر مترالم و نمایی شستشوی به خصوص خود را دارد، كه عمده این سازه ها را امروزه شیشه ،سنگ،كامپوزیت تشكیل می دهند.
این روش شستشو در ساختمان هایی با نمای شیشه ای و کامپوزیت و پنجره های نمای ساختمان کاربرد دارد . در دو مرحله اول با واتر جت آب شویی و گرد وغبار زدایی سپس با ابر و طی آبگیری و تمیز می شود . همین روش در نماهای چوبی و چوب نما نیز کاربرد دارد .

نماشویی یا شستشوی نما امروزه به صورت های مختلفی انجام می شود که با واترجت ابتدا شسته شده و با مواد و دستمال مخصوص پاک می شود.
تمامی نماها از جمله کامپوزیت،شیشه،سیمان،آجر جزو خدمات نماشویی ما می باشند. روش شستشوی نما در ساختمان‌ها متفاوت است.

این روش در بیشتر موارد برای نماهایی با سطوح صیقلی و درخشان کاربرد دارد. نماهایی که شیشه یا فریم و کامپوزیت هستند روش ابر و طی بهترین انتخاب است. تیم نماشویی استوارپور با دقت فراوان پاکیزگی و زیبایی را به نمای ساختمان باز می گرداند .

نماشویی یک فضای شیشه ای از سطح نما با سیستم ابرو طی و با كمترین دخالت آب شسته می شود كه اپراتور با به همراه داشتن یك ظرف كوچك اب و یك اسفنج و تی خشك كن به راحتی قادر به پاكسازی یك فضای عظیم شیشه ای در سطح نمارا دارد.

برای شستشوی نمای شیشه ای ابتدا با واترجت آن را می شوییم تا خاک ها از بین برود و بعد با ابرو طی کاملا تمیز و براق می کنیم.
در این نوع شستشو دستگاه را به ساختمان می آوریم و با متصل کردن شلنگ به شیر آب و نصب برق مورد نظر با فشار زیاد نما را شستشو می کنیم.

اما شستشوی كامپوزیت ها به این راحتی نیست و در دو مرحله صنعتی و سنتی شستشو انجام می شود كه بخش صنعتی این نماشویی شامل كارواش آب و یا جت واش و بخش سنتی آن سیستم ابرو طی با مواد شوینده است.

نماشویی در تهران و شستشوی نمای ساختمان در تهران از جمله خدمات نماشویی است که تیم نماشویی استوارپور ارائه می دهد .

نماشویی با آب

شستشو با آب زمانی انجام می شود که نمای ساختمان زیاد آلوده نباشد و با شست و شو با آب نمای ساختمان بسیار زیبا و آراسته خواهد شد.
برای از بین بردن جرم و لکه از روی ساختمان و نماشویی، آب و سیلیس بسیار کاربردی است.

نماشویی با اسید جهت پاک کردن مصالح ساختمانی و ماسه پاشیده شده روی سنگ نمای ساختمان  و تمیز کردن سنگ نمای ساختمان  کاربرد دارد.

نماشویی با مواد نانو

نماشویی با مواد نانو امروزه بسیار رواج پیدا کرده است چون این کار باعث ماندگاری بیشتر تمیزی می شود .

ما برای ارائه خدمات بهتر نماشویی با طناب ، شستشوی نما  مواد نانو را ارائه می دهیم، که  خدمات  ماندگاری نظافت نما  را با بهترین کیفیت ارائه داده باشیم.

ما شستشوی نما با مواد نانو را با دستگاه شستشوی نمای ساختمان انجام می دهیم با این کار ، خیلی اصولی و حرفه ای انجام می شود .

شستشوی نانو و واترجت به صورت راپل بدون هزینه های اضافی انجام می شود .

در بعضی مواقع بعضی افراد نیاز به نانو بعد از شستشوی ساختمان خود دارند . این نیاز ها طبیعی است چون بعد از نظافت نما به سرعت کثیفی مجدد رو سطح می نشیند .

خدمات کار در ارتفاع بدون داربست

  • نماشویی
  • پیچ و رولپلاک نما
  • بستن درز انقطاع
  • تعویض لامپ نما

خدمات فوق توسط تیم نماشویی استوارپور بدون داربست انجام می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی نحوه ی شستشو ، زمان شستشو ، قیمت و تعرفه ها و …با کارشناسان ما تماس بگیرید .

قیمت نماشویی ساختمان

قیمت نماشویی ساختمان به نسبت کاری که باید روی نمای ساختمان انجام شود متفاوت است ، اما شما می توانید اطلاع حدودی از قیمت ها داشته باشید .

بهتر است برای اطلاع بیشتر از قیمت شستشوی نمای ساختمان با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

قیمت نماشویی بدون داربست

سیستم نماشویی با طناب کار را نسبت به داربست آسان تر و سرعت عمل را برای شستشوی نما بالا برده است. شستشوی نما بدون داربست از کارهای مهم در زمینه جذب مشتری در برای کاسبان و مغازه دارها است.

از این رو می توانید به صورت سالیانه نماشویی را بر روی نمای خود انجام دهید. قیمت نماشویی با طناب یا بدون داربست به صورت متری و کنتراتی انجام می شود که بستگی به نمای شما دارد.

نماشویی به سه روش قابل اجرا است.

  • استفاده از طناب
  • با استفاده از داربست
  • با استفاده از کمربند محافظ

در شستشوی نما رعایت نکات ایمنی و استفاده از تجهیزات مخصوص آن را نباید نادیده گرفت.

نماشویی در تهران

کرج و تهران به دلیل داشتن کارخانجات بسیار بزرگ و صنعتی باعث می شوند تا ساختمان ها به سرعت کثیف شوند. نظافت کردن چنین جاهایی به دلیل بارندگی که به ندرت در طول سال می بارد بسیار سخت است.

نظافت کردن نمای ساختمان با شستشو کردن در تمامی شهرهای کرج و تهران انجام می شود. برای شست و شوی نمای ساختمان خود کافی است از قسمت تماس با ما با تیم نماشویی استوارپور ارتباط برقرار کنید.

نکته مهمی که در شست و شوی نمای ساختمان مطرح است ، میزان تخصص افراد است. از افراد متخصص برای انجام کارها در ارتفاع باید بهره گرفت و به قول خودمان کار را به کاردان باید سپرد.

تیم نماشویی استوار پور در زمینه ی شستشوی نمای آجری ، شستشوی نمای سیمانی ، شستشوی نمای سنگی ، شستشوی نمای کامپوزیت ، رزین کاری نمای ساختمان ، پیچ و رولپلاک سنگ نما ، سند بلاست ، نماشویی ساختمان در قزوین ، نماشویی ساختمان در کرج ، پیچ و رولپلاک سنگ نما ، سنگسابی ساختمان فعالیت دارد .

نماشویی با طناب

نماشویی با طناب به تخصص و مهارت راپل و راپل کاری نیاز دارد و شستن نمای ساختمان با طناب کار سخت و خطرناکی است و باید از افراد با مهارت و پرتجربه در این زمینه استفاده کرد.

هم اکنون تعداد زیادی شرکت ایرانی قادر به فعالیت در زمینه شستشوی نما ساختمان و کار در ارتفاع هستند که از بین آنها تنها تعدادی به نماشویی با طناب تسلط دارند.

تیم نماشویی استوارپور خدمات شست و شوی نمای ساختمان شما را  با خیالی آسوده برایتان به انجام می رساند و نمایی زیبا و آراسته را به شما هدیه می دهد.

لوازم نماشویی بدون داربست

برای انجام نماشویی ابتدا باید ببنیم که چه لوازمی مورد نیاز میباشد و چگونه باید نما را نظافت بکنیم. برای انجام نماشویی به صورت دستی ابتدا باید با پارچه آب و مواد را روی سطح مورد نظر بکشیم و بعد از آن با تی دستی روی آن را بکشیم.

نوع دوم با واتر جت تک فاز و سه فاز است که با وصل کردن برق میتوانیم به راحتی نما را شستشو کنیم. در هر دو نوع بعد از شستشوی بدنه در آخر شیشه ها را نماشویی می کنیم.

تاثیرات نماشویی روی ساختمان

نماشویی بر روی ساختمان های کثیف و آلوده از خاک خیلی موثر است و باعث زیبایی و طول عمر بالای ساختمان می شود. با باریدن باران های اسیدی سطح نما در خطر از بین رفتن می باشد که شما و به یاری ما باید نما را شستشو دهید.

 

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *