توسط mortezanama / کار در ارتفاع / 0 نظر

شستشوی نمای کامپوزیت ساختمان بدون داربست

شستشوی نمای کامپوزیت ساختمان بدون داربست

در شهر های صنعتی و بزرگ مانند تهران ، کرج ، قزوین و … به دلیل وجود کارخانه ها و آلاینده ها آلودگی و کثیفی ناشی از آن ها به روی نمای ساختمان ها می نشیند و ظاهر ساختمان را زشت می کند .

شستشوی نمای کامپزیت ساختمان ها نیازمند داشتن مهارت و تجربه ی کافی در این زمینه می باشد .

زیرا نمای کامپوزیت بسیار حساس می باشد و در صورت استفاده از ابزار و وسایل نامناسب و غیر استاندارد آسیب های جدی به نما وارد می شود .

نماهای کامپوزیتی باید به موقع و طبق برنامه ی مشخص نماشویی شوند . زیرا این نما ها جرم و کثیفی را به خود می گیرند .

نماهای کامپوزیتی معمولا از ورق های آلومینیومی با ضخامت کم و یک لایه از پلی اتیلن تشکیل شده اند .

برای اطلاع از قیمت نماشویی ساختمان با شماره تلفن ۰۹۹۰۹۰۸۶۹۹۰ تماس بگیرید .

روش های شستشوی نمای کامپوزیت بدون داربست

روش های مختلفی برای شستشوی نمای کامپوزیت وجود دارد از جمله شستشو به وسیله واتر جت ، شستشوی نما با ابروطی ، شستشو با جرم گیرها و مواد شوینده وجود دارد . رایج ترین روش شستشوی نمای کامپوزیت نماشویی با طناب ( راپل کاری ) می باشد . روش دیگر شستشوی این نوع نما ها استفاده از داربست می باشد که تقریبا منسوخ شده و دیگر کسی از این روش ها استفاده نمی کند . شستشوی نما با طناب راپل دارایمزیت هایی نسبت به داربست می باشد . این مزایا شامل هزینه ی کم تر و زمان کم تر و ایمنی بیشتر می باشد .

در روش شستوی نمای ساختمان با طناب فضای کم تری نیز اضغال می شود و مانند داربست فضای کوچه و خیابان را اشغال نمی کند تا برای دیگران مزاحمت ایجاد شود .

شستشوی نمای کامپوزیت با واترجت

شستشوی نمای کامپوزیت با واترجت برای نماهایی است که زمان آن ها تاخیر نیفتاده و به موقع شسته شده اند کاربرد دارد .

برای نماهایی که زمان شستشوی آن به تعویق افتاده و زمان زیادی است که شستشوی آن ها انجام نشده باید اول در یک مرحله با واترجت شسته شود و در مرحله بعدی با ابر و طی مخصوص تمیز شوند .

برای نماهایی که جرم گرفته باشند و شرره آب داشته باشند همه ی این مراحل باید انجام شود با این تفاوت که باید از جرم گیر ها در یک مرحله به صورت جداگانه استفاده شود.

در هنگام نماشویی ساختمان با واترجت باید مراقب باشیم تا آسیبی به نما وارد نشود . برای این کار باید از فشار ۶۰ واترجت صنعتی استفاده کنیم .

در صورت زیاد بودن جرم و کثیفی ها باید از مواد مخصوص برای شستشو استفاده کرد .

در این نما ها لکه های سفت و سخت با استفاده از کارتک های مخصوص برداشته و پاک می شوند .

بهترین زمان برای شستشوی نمای کامپوزیت

شستشوی نماهای کامپوزیتی باید به طور منظم و با برنامه ی مشخص انجام شوند . معمولا این نما ها هر فصل یکبار نیاز به شستو دارند .

تیم نماشویی استوارپور نماشویی ساختمان در آمل ،  نماشویی ساختمان در کرج ، نماشویی در تهران ، نماشویی ساختمان در قزوین را انجام می دهد .

تیم نماشویی استوارپور پیچ و رولپلاک سنگ نما در کرج ، تهران و قزوین را انجام می دهد . برای اطلاع از قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان با شماره تلفن ۰۹۹۰۹۰۸۶۹۹۰ تماس بگیرید .

 

 

 

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *