توسط mortezanama / کار در ارتفاع / 0 نظر

شستشوی نمای سیمانی شستشوی نما با واترجت

شستشوی نمای سیمانی

در بسیاری از ساختمان ها از سیمان به عنوان نماسازی استفاده می کنند.این گونه نما بیشتر در خانه های ویلایی و یا برج ها استفاده می شود همچنین در دیواره های بلند و سوله ها نیز کار برد دارد.سیمان به عنوان یک نمای سبک بسیار اقتصادی تر است . همچنین رنگ سفید آن زیبایی خاصی به نما می دهد.اما به دلیل بافت زبر سیمان آلودگی و دوده به سرعت روی آن می چسبد که پس از مدتی نه تنها زیبایی اولیه خود را از دست می دهد بلکه باعث ظاهری زشت در نمای ساختمان می شود.

یکی از راهکارهای مهم و کارسازی که می توان از این اتفاق جلوگیری کرد و نما را برای مدت طولانی تمیز نگه داشت،شستشوی نمای سیمانی می باشد.این کار توسط شرکت  نماشویی استوار پور انجام می شود و با روش راپل یا دسترسی با طناب نماشویی با طناب روی این گونه نماها با دستگاه واتر جت انجام می شود.

شستشوی نمای سیمانی با روش دسترسی با طناب (راپل ) و بدون داربست انجام می شود.شستشوی نمای سیمانی ، شستشوی نمای آجری و شستشوی نمای سنگی بر خلاف شستشوی نمای شیشه ای که با ابر و طی شستشو می شوند ، با دستگاهی به نام واترجت شستشو می شوند. وجود برق سه فاز برای دستگاه واترجت الزامی می باشد.

نماشویی در تهران و نماشویی ساختمان در کرج ، نماشویی ساختمان در قزوین و شهر های اطراف از جمله خدمات نماشویی است که تیم نماشویی استوارپور ارائه می دهد .

شستشوی نمای سیمانی با واترجت

این دستگاه آب را با فشار۲۲۰ بار از نازل خارج می کند و اقدام به نظافت نما می کند.در صورتی که رسوبات آب باران و یا جرم سنگینی که پس از سال ها نظافت نشده باشد ممکن است که با واتر جت به تنهایی تمیز نشود ، اما نگران نباشید راه های دیگری هست که به کمک ما بیاید .یکی از این راه ها شستشوی نما با مواد اسیدی است که دوده و چربی و جرم را از بین می برد و یا حتی از سند بلاست برای لایه برداری استفاده می شود . اما در آخر اگر خواستید نمای سیمانی بسیار شیک و تمیزی داشته باشید می توانید رنگ آمیزی کنید که این کار هم توسط شرکت  نماشویی استوار پور انجام می گیرد.

برای مطالعه ی کامل مطلب نماشویی ساختمان می توانید به مقاله ی ” نماشویی چیست؟ ” مراجعه نمایید.

شستشوی نمای ساختمان با واترجت برای نمای سیمانی دو حالت دارد.

  1. اگر نمای سیمانی کثیفی زیادی نداشته باشد ، با واترجت تنها همانند روز اول می شود.
  2. اگر نمای سیمانی بیش از اندازه کثیف باشد حتما باید با اسید شستشو شود.

هزینه شستشوی نمای سیمانی

هزینه شستشوی نمای سیمانی همانند دیگر نماها بین ۲۰۰۰ تا ۷۰۰۰ هزار تومان متغیر است.اما تنها چیزی که با عث تغییر قیمت نماشویی می شود (به جز عوامل اصلی ارتفاع، متراژ، کثیفی و… ) استفاده از مصالح مخصوص می باشد.

تیم نماشویی استوار پور در زمینه ی  شستشوی نمای کامپوزیت ، رزین کاری نمای ساختمان ، پیچ و رولپلاک سنگ نما ، سنگسابی ساختمان ،  نانو نمای ساختمان ، سندبلاست و نماشویی با مواد نانو فعالیت دارد .

 

مثلا در نمای شیشه ای و کامپوزیتی از یک مصالح خاص، در نمای آجری از سیلیس و در نمای سیمانی از اسید استفاده می شود.

 

 

 

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *