توسط mortezanama / کار در ارتفاع / 0 نظر

شستشوی نمای سیمانی بدون داربست نماشویی در تهران

شستشوی نمای سیمانی بدون داربست

یکی از مشکلات ساختمان هایی که نمای آن ها سیمانی است این است که سیمان آلودگی ها و کثیفی ها را به سرعت به خود جذب می کند و ظاهر نمای ساختمان را زشت و بدقیافه می کند .

نمای سیمانی معمولا در خانه های ویلایی و تک واحدی استفاده می شود . همچنین این نوع نما برای کارگاه ها و سوله ها نیز استفاده می شود .

مزیت نمای سیمانی هزینه ی پایین اجرای آن است .

برای جلوگیری از کثیف شدن نمای سیمانی باید به طور مداوم و با برنامه ی منظم نماشویی را برای این نما انجام داد .

امروزه از طریق انجام نماشویی می توان به شستشوی نمای این ساختمان ها پرداخت و آن ها را به حالت اول خود برگرداند .

نماشویی نمای سیمانی ساختمان ها به روش های مختلفی انجام می شود . یکی از این روش ها شستشوی نمای سیمانی با واترجت است .

واترجت دستگاهی است که مانند یک پمپ عمل می کند و فشار آب شهری متصل به آن را چندین بابر می کند  واترجت ها در دو مدل تک فاز و سه فاز هستند . واترجت های سه فاز قدرت پاک کنندگی بیشتری نسبت به نوع تک فاز دارند .

نماشویی استوارپور این کار را بدون داربست و از طریق طناب ( راپل کاری ) انجام می دهد .

شستشوی نمای سیمانی مانند شستشوی نمای آجری معمولا از طریق واترجت انجام می شود . اما روش های دیگری نیز برای انجام این کار وجود دارد .مانند شستشوی نمای سیمانی با مواد نانو

شستشوی نمای سیمانی با واترجت

اگر نمای سیمیانی زیاد کثیف نباشد همان شستشو با واترجت کفایت می کند  و نما مانند روز اول می شود . اما اگر دارای کثیفی زیادی باشد نیاز به مواد پاک کننده دیگر دارد .

هزینه شستوی نمای سیمانی بدون داربست

هزینه شستوی نمای سیمانی به عوامل متعددی بستگی دارد . عواملی مانند میزان کثیفی ، روش شستشو ، مواد به کار رفته ، حجم کار یا متراژ کار ، تعداد طبقات ساختمان .

قاعدتا هر چقدر حجم کار بیشتر باشد قیمت نماشویی نیز بیشتر می شود و هر چقدر میزان کثیفی نما بیشتر باشد نیز هزینه ی نماشویی بیشتر می شود .

شستشوی نمای سیمانی در تهران

نماشویی استوارپور نماشویی ساختمان در کرج ، نماشویی در تهران ، نماشویی ساختمان در قزوین ، نماشویی ساختمان در آمل  را انجام می دهد .

برای اطلاع از قیمت نماشویی ساختمان با شماره تلفن ۰۹۹۰۹۰۸۶۹۹۰ تماس بگیرید .

تیم نماشویی استوارپور پیچ و رولپلاک سنگ نما در کرج ، تهران و قزوین را انجام می دهد . برای اطلاع از قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان با شماره تلفن ۰۹۹۰۹۰۸۶۹۹۰ تماس بگیرید .

 

 

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *