توسط mortezanama / کار در ارتفاع / 0 نظر

شستشوی آجر نما بدون داربست

شستشوی آجر نما بدون داربست

خدمات نماشویی نمای ساختمان با طناب ( راپل کاری )  امروزه جایگزین استفاده از داربست و روش های دیگر شده است.

استفاده از طناب و دسترسی با طناب در نماشویی ساختمان از روش های دیگر ایمنی بیشتری دارد و خطرات آن کم تر می باشد .

سرعت اجرای خدمات با استفاده از طناب برای پاک کردن سطح نمای ساختمان و شستشوی نمای ساختمان بسیار بیشتر از داربست می باشد .

در شستشوی نمای ساختمان با استفاده از طناب و رعایت نکات ایمنی بسیار مهم است .

آجر نما از جمله مصالح به کار رفته در نمای ساختمان است که درصورت شستن صحیح و آسیب ندیدن آن به حالت اولیه خود باز می گردد . برای این کار شستشو نمای آجری ساختمان با مواد نانو بهترین روش است .

در زمان گذشته با استفاده از ابزار هایی مانند مثل برس سیم مفتولی و یا سندبلاست آجرنما را شست و شو می دادند ولی به دلیل صدمه هایی که این روش ها به آجر نما وارد می کردند ، امروزه مواد نانو بهترین جایگزین برای روش های منسوخ می باشد .

برخلاف روش های قدیمی که به آجر و بند بین آن آسیب می زدند و نیازمند صرف انرژی و وقت زیاد بودند ، مواد نانو هیچگونه صدمه و آسیبی به آجر نما وارد نمی کنند .

روش شستشوی نمای آجری با مواد نانو به این شکل است که قبل از استفاده از مواد نانو بهتر است با اب وبرس پلاستیکی نمای ساختمان را بشوییم . سپس مواد نانو را با استفاده از برس به سطح نما اعمال کنیم .سپس بعد از گذشت حدود ۱۶ دقیقه دوباره با استفاده از بورس پلاستیکی و آب سطح مورد نظر را بشوییم . این کار شوره و لکه های سفید سیمانی را هم ازبین می برد .

در شست و شوی نمای آجری ساختمان می توان از واتر جت استفاده کرد . دستگاه واترجت با افزایش فشار خروجی آب و قدرت آن سطح نما را پاک می کند اما در صورتی که نمای آجری جرم زیادی داشته باشد نیاز به استفاده از واتر سندبلاست یعنی استفاده از سیلیس در کنار آب می باشد . واتر سندبلاست باعث برداشته شدن و تمیز شدن لایه های سخت از روی آجر و برداشت لایه از روی سطوح آجری می شود .

دستگاه واتر جت در خدمات شستشوی نمای ساختمان کاربرد زیادی دارد. اگر نمای آجری دچار تغییر زیادی شده باشد باید با عملیات سند بلاست تر و یا خشک به حالت اولیه خود بازگردانده شود . سندبلاست معمولا برای نماهای آجری خیلی قدیمی و آثارباستانی برای زدودن جرم و کثیفی کاربرد دارد .

نماشویی استوارپور  نماشویی ساختمان در آمل  ،  نماشویی ساختمان در کرج ، نماشویی در تهران ، نماشویی ساختمان در قزوین را با بهترین کیفیت انجام می دهد .

برای اطلاع از قیمت نماشویی ساختمان با شماره تلفن ۰۹۹۰۹۰۸۶۹۹۰ تماس بگیرید .

مزایای نماشویی با طناب

نماشویی با طناب دارای مزایایی نسبت به نماشویی با داربست است که در زیر به ان می پردازیم .

هزینه کم تر نسبت به نماشویی با داربست

در این روش برای ارائه خدمات هزینه داربست از هزینه کلی خدمات کاسته شده و نیاز به هزینه کمتری برای دریافت خدمات از سوی کارفرما می باشد.

امنیت بسیار بالاتر برای تیم اجرایی : به دلیل وجود ابزار آۀات ایمنی منایب و متصل بو دن به دو طناب مخصوص راپل امکان حوادث در طول ارائه خدمات تقریبا۰ می باشد .

سرعت بالاتر نسبت به نماشویی با داربست

در روش دسترسی با طناب سرعت دسترسی تیم اجرایی بسیار بالا می باشد و در مدت زمان کمتری نسبت به روش های دیگر خدمات اتمام می یابد .

سهولت دسترسی نسبت به نماشویی با داربست

گروه خدمات ساختمانی یوستا و اپلیکیشن اوستا یاب با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه ارائه خدمات ساختمانی و نماشویی ساختمان همواره آماده ارائه خدمات پک کامل تمیز کردن و جرم زدایی نما می باشد .

بهترین روش محافظت آجر نما پس از شستشوی نما

برای حفظ دوام و زیبایی نمای آجری پس از شستشوی نما باید از رزین کاری نمای ساختمان و یا نانو نمای ساختمان استفاده نمود. پوشش نانو و رزین نما بهترین روش برای محافظت از آجر در برابر جرم  و رطوبت می باشد . پوشش رزینی و نانو به هیچ عنوان موجب تغییر رنگ نمی شود . اگر به دنبال یک شرکت نماشویی خوب جهت ارائه خدمات شستشوی نمای ساختمان هستید می توانید این خدمات را از نماشویی استوارپور بخواهید .

شوره آجر نمای ساختمان

آجر نما به خاطر زیبایی خود یکی از پرطرفدارترین پوشش های نم در ایران می باشد ولی همواره آجر در مجاورت با رطوبت و نم دچاره شوره و سفیدک می گردد و همواره موجب می گردد تا به دنمبال روشی برای جلوگیری از شوره آجر نما باشیم .

روش های جلوگیری از شوره آجر نمای ساختمان

برای از بین بردن و جلوگیری از شوره آجر نما روش های مختلفی وجود دارد که در زیر به بررسی مزایا و معایب آن ها می پردازیم .

رزین آجر نما

در این روش سطح بیرونی آجر به صورت کامل با رزسن پوشش داده می شود و حالت براقی نیز پیدا می کند .

نانو نمای آجر نما

یکی از بهترین اقداماتی است که می توان برای محافظت نما از شوره وسفیدک از آن بهره گرفت .

رنگ نانو آجر

این مورد یکی از حساس ترین راه حل ها می باشد و برای رهایی از شوره بسیار شدید آجر می توان از آن بهره گرفت .

بهترین روش جلوگیری از شوره آجر

بهترین روش برای جلوگیری از شوره زدن آجر نما استفاده از مواد نانو می باشد . دیگر روش ها راه حل بسیار مناسبی برای رهایی از سفیدک نیستند .شاید رزین را خیلی از افراد پیشنهاد نمایند ولی بر اساس تجربه ای که ما داریم بهتر است برای حفظ زیبایی از نانو استفاده شود و بیخیال براق شدن آجر شوید زیرا رزین با گذشت زمان تیرگی زیادی روی سطح آجر نما ایجاد می کند .

ضد شوره آجر نما

ضد شوره آجر نما نانو آجر است که با ایجاد یک لایه محافظ هم از سطح آجر در برابر باران اسیدی ، جرم و کثیفی و رطوبت و… محافظت می کند .

نانو نمای ساختمان راه تنفس آجر را سد می کند و از سفیدک زدن و شوره زدن ناشی از رخنه رطوبت به بافت آن جلوگیری می کند .

تمیز کردن شوره آجر نما

برای تمیز کردن شوره آجر نما باید ابتدا سطح بیرونی را با دستگاه واترجت صنعتی شستشو داد واتر جت دستگاهی است که در شستشوی نمای ساختمان و نماشویی کاربرد دارد .بعد از شستشو نما با استفاده از دستمال سطح کاملا از گرد و غبار تمیز می شود و بعد از آن نانو اجرا می شود .

تیم نماشویی استوارپور آماده ی انجام خدمات نماشویی در تهران و کرج و قزوین و شهر های اطراف مانند شستشوی نما با ابرو طی ، نماشویی برج ، پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان با طناب ،  پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در کرج می باشد .

 

 

 

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *