توسط mortezanama / کار در ارتفاع / 0 نظر

سنگسابی ساختمان قیمت و خدمات سنگسابی

سنگسابی ساختمان

سنگسابی ساختمان صیقل دادن سنگ های کف ساختمان با استفاده از ماشین های سنگسابی و از بین بردن آلودگی های ایجاد شده بر روی سطوح سنگ ها می باشد.

تیم سنگسابی استوارپور با استفاده از کادر مجرب باعث می شود تا به سنگ های ساختمان هیچ صدمه و آسیبی وارد نشود و با سنگسابی حرفه ای نمای ساختمان شما بسیار جذاب و شیک می شود و از نگاه کردن به آن لذت می برید.

در سنگسابی کردن سنگ های کف حمام و توالت ، براق سازی توسط دستگاه انجام می شود و در صورتی که در جاهایی کار با دستگاه مقدور نباشد سنگسابی دستی انجام می شود کفسابی دستی نیز مانند سنگسابی با دستگاه از کیفیت بالایی برخوردار است.

دستگاه های سنگسابی در دو نوع تک فاز و سه فاز می باشد که نوع سه فاز دستگاه سنگسابی به مراتب بهتر از نوع تک فاز است و اگر برق سه فاز در محل کفسابی موجود باشد حتما با دستگاه سه فاز کار شما را انجام خواهیم داد.

استفاده از ماشین های سنگسابی بیشتر در مکان هایی استفاده می کنند که جای فراوانی وجود دارد و در صورتی که جا به اندازه ی کافی وجود نداشته باشد ، سنگسابی به صورت دستی انجام می شود.

تیم نماشویی استوار پور در زمینه ی شستشوی نمای آجری ، شستشوی نمای سیمانی ، شستشوی نمای سنگی ، شستشوی نمای کامپوزیت ، رزین کاری نمای ساختمان ، پیچ و رولپلاک سنگ نما ، سنگسابی ساختمان ، رزین کاری نمای ساختمان ، نانو نمای ساختمان ، سندبلاست و نماشویی با مواد نانو فعالیت دارد .

                                                 

خدمات سنگسابی ساختمان

شرکت هایی که خدمات سنگسابی ساختمان انجام می دهند ساب زنی روی سنگ ها را با صورت دقیق انجام می دهند و سنگ های ساختمانی را به صورت آیینه ای و یکپارچه در می آورند که در نظر هر بیننده ای جذاب و دلنشین می شود و خدمات سنگسابی قطعا برای ساختمان های لوکس لازم و ضروری است تا نمای آن ها حفظ شود.

تیم سنگسابی استوارپور دارای مهارت و تخصص ، وجدان کاری در ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات سنگسابی با قیمت مناسب هستند و نسبت به کارشان تعهد بسیار زیادی دارند و با دقت و نظم خاصی کار سنگسابی ساختمان را انجام می دهند.

 سنگسابی در تهران

سنگسابی در تهران توسط تیم حرفه ای سنگسابی استوارپور با بهترین کیفیت انجام می شود . در نظر داشته باشید سنگسابی سنگ های ساختمان نباید توسط افراد تازه کار و بدون تجربه انجام شود زیرا عدم استفاده از امکانات و تجهیزات و وسایل استاندارد قطعا خسارات زیادی را به سنگ های ساختمانی شما وارد می کند .

کفسابی و سنگسابی خوب باید طوری باشد که تمام سطح درخشندگی یکسانی داشته باشد و قسمتهایی که دستگاه نمی تواند آن را کفسابی و سنگ سابی کند باید توسط دست سنگسابی شود.

با انجام سنگسابی سنگ ها طراوت و تازگی پیدا می کند. همچنین سنگسابی باعث دوام و طول عمر بیشتر سنگ شما می شود به دلیل اینکه قسمت های معیوب سنگ با رزین هم رنگ سنگ پر می شود.

یکی از خدمات سنگسابی این است که اگر موادی مانند چسب و سیمان و ملات ساختمانی روی سنگ ریخته باشد به راحتی توسط سنگسابی رفع می شود.

قیمت سنگ سابی

برخی شرکت های نماشویی با دادن قیمت های ارزان  اقدام به جذب مشتری می کنند . هرگز گول قیمت های ارزان سنگسابی ساختمان را نخورید بلکه اولین اصل سنگسابی ، کیفیت آن است . بعد از کیفیت قیمت مناسب برای خدمات سنگسابی ملاک مهمی است که باید به آن توجه شود.

قیمت سنگ سابی بر اساس نوع سنگ و به صورت متر مربع محاسبه می شود . هر چقدر نوع سنگ سخت تر باشد قیمت کفسابی بالاتر است .

از گرانترین کفسابی ها کفسابی سنگ گرانیت است که به علت اینکه کار روی آن سخت است قیمت بالاتری دارد .

سنگساب خوب کسی است که اولا با تجربه باشد و نمونه کارهای زیادی داشته باشد و ثانیا تمام مبلغ سنگسابی را همان اول کار با شما طی کند به یاد داشته باشید که فریب سنگسابی های خیلی ارزان را نخورید چون هر چیزی قیمتی دارد و سنگسابی های که کم تجربه اند و حرفه ای نیستند در اول کار قیمت خیلی ارزان می گویند و در اواسط کار خدای ناکرده دبه می کنند و هزینه ها را گردن شما می اندازند سنگساب ساختمان خوب قیمت سنگسابی ساختمان را تمام کمال اول کار طی می کند .

مراحل سنگسابی

عملیات سنگسابی توسط دستگاه ساب‌زن انجام می‌شود. معمولا در حین عملیات کفسابی، هر سنگ هشت دور ساب زده می‌شود که این کار با لقمه‌های مختلف دستگاه صورت می‌گیرد. لقمه مهم‌ترین جزء دستگاه سنگسابی است که ظاهری شبیه به آجر یا صابون جامد دارد. لقمه به زیر دستگاه ساب‌زنی بسته می‌شود و به کمک آن سنگ دوباره براق و درخشان خواهد شد.لقمه‌ها انواع مختلفی دارند و هر کدام برای نتیجه خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند. مثلا از لقمه ۴۶ برای از بین بردن پستی و بلندی سنگ و از لقمه ۶۰ برای پر کردن درزها استفاده می‌شود. در آخر عملیات سنگسابی نیز به کمک لقمه ایتالیایی، سنگ فوق‌العاده تمیز و براق خواهد شد.

  1. در مرحله اول سنگسابی با استفاده از لقمه مخصوص پستی وبلندی و ناهمواری سنگ از بین می رود .
  2. در مرحله دوم سنگسابی با لقمه ۶۰ انجام می شود .
  3. ساب با لقمه ۱۲۰ در مرحله بعد انجام می شود .
  4. انجام سنگ سابی با لقمه ۲۲۰
  5. ساب با لقمه ۴۰۰ برای براقی سنگ
  6. سابزنی با لقمه ۸۰۰
  7. سنگ سابی با لقمه سیناکس برای درخشان شدن سنگ
  8. و در مرحله آخر سنگسابی با لقمه ایتالیایی که باعث درخشندگی فوق العاده سنگ می شود.

ترمیم سنگ

در فرایند سنگسابی اگر سنگ شما دارای درز هایی است می توان آن را با رزین ساب هم رنگ سنگ پر کرد طوری که مشخص نباشد و گویی از خود سنگ است و سنگ یکدست و زیبا می شود .

برای انجام نماشویی در تهران ، نماشویی در کرج ، نماشویی در قزوین ، نماشویی در قم ، نماشویی در چالوس و گرفتن قیمت نماشویی ساختمان با کارشناسان ما تماس بگیرید .

 

 

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *